Agnesa Vuthaj vishet me fustan të gjatë, kaq bukur po i rri

Agnesa Vuthaj është modelja më e njohur kosovare. Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku.

Agnesën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *