Arta Nitaj nuk ndalon me ekspozimin e formave trupore në rrjete sociale

Aktorja Arta Nitaj së fundmi ka qenë emri më i komentuar sa i përket jetës private, shkruan lajmi.net.

Përveç kësaj emri i saj është lakuar shpesh në media për shkak të provokimeve që ka bërë në rrjete sociale.

E me publikimin e imazheve të tilla nuk e ka ndërmend të ndalet as tani.

Arta po ndan me ndjekësit imazhe të njëpasnjëshme dhe në secilën duket më seksi se në tjetrën.

Në foton që para pak minutash e ka postuar ajo shihet e veshur me një fustan të shkurtër në të cilin tregon format trupore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *