Del kënga e Don Xhonit me Encën, fansat ankohet se nuk po kuptojnë asgjë nga teksti

Enca shfaqet shumë provokuese në videoklipin e këngës ‘Break Down’ në bashkëpunim me Don Xhonin.

Është publikuar kënga bashkëpunim mes Encës dhe reperit të ri në skenën tonë muzikore, Don Xhoni.

Enca shfaqet duke bërë lëvizje shumë provokuese në videoklipin e realizuar në bregdetin shqiptar.Teksti i kësaj kënge është punuar nga vet artistët, ndërsa muzika është punuar nga “Mixey” dhe me video të realizuar nga “Max Production”.

Që në orën e parë të publikimit videoja ka marrë shikime të shumta e në mesin e komenteve, shumica shkruajnë se nuk kuptojnë asgjë nga teksti që ata këndojnë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *