Klea Huta realizon fotosesion me barkun e fryrë, pak para se të sjellë në jetë djalin

Klea Huta dhe Elgit Doda shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Tashmë Klea ka zbuluar se ajo do sjell në jetë një djalë.
E pak para se bebi të vijë në jetë, çifti kanë realizuar një fotosesion, ku Klea shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Ndërsa dy javë më parë, ajo mblodhi momentet më të veçanta gjatë shtatzënisë, e deri tek zbulimi i gjinisë së bebit.

Çifti nuk realizuan dasmë me të ftuar, por se ata udhëtuan drejt Marokos, ku dhe realizuan disa fotografi, ku Klea u shfaq me vellon e bardhë, ndërsa Elgiti i veshur me kostum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *