Lamborghini, femra dhe ritëm, njihuni me hitin e këtij viti

Ju ka marrë malli për një këngë dhe një klip që i ka të gjitha.

Nëse kjo ju ka munguar tashmë atë e keni në një paketë që për befasinë e të gjithëve e ka sjell rep këngëtari nga Prishtina, Arzon.

“Home Party” është hiti i tij më i ri që është punuar në studio të VN Records dhe do ua bëj të “nxehtë” këtë vjeshtë.

Më shumë se 30 bukuroshe të angazhuara dhe me një videoklip që në vete është film i punuar nga “Sekuenca”, reperi prishtinas po cilësohet befasia më e mirë e këtij viti.

Arzon, që më parë është i njohur edhe për këngët “Road Rivals”, etj, në “Home Party” ka zgjedhur për bashkëpunëtorë producent të talentuar si: Lorik M dhe Valon Demaku të cilët e kanë punuar beat dhe e kanë prodhuar këngën e tij.

“Home Party” është punuar në studion VN Records, studio që menaxhohet nga afaristja Vjollca Nivokazi, kurse kënga është lansuar në kanali FOLE në youtube.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *