Një shqiptar i vërtetë: Marku me plis në kokë hyri në ring për ta nokautuar kundërshtarin në raundin e parë

Florian Marku më 10 nëntor e mposhti boksierin anglez Muma Mëeemba me një nokaut fantastik në rundin e parë

Boksieri shqiptar sot ka publikuar pamje që nuk janë parë në TV, ku ai shihet duke hyrë në ring me plis në kokë, shkruan Reporteri.net

Në sfond ka muzikën e famshme ‘Kuq e Zi’.

“Kjo ishte hyrja në ndeshjen e kaluar, që për fat të keq nuk u transmetua dot në TV. Me plis ne kokë për të gjithë ata që jetojnë në trojet Shqiptare dhe jasht trojeve,” ka shkruar Marku në Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *