Tayna nuk e ka ndërmend të ndalet, kësaj radhe provokon nga palestra

Tayna ka publikuar foto dhe video nga palestra

Këngëtarja kësaj radhe ka zgjedhur t’i ekspozojë format tërheqëse duke ndarë me ndjekësit në Instagram foto dhe video nga palestra ku po ushtron.

Ditëve të fundit Tayna ka publikuar disa fotografi me të cilat ka marrë shumë vëmendje.

Ajo është shfaqur me pak rroba në trup, duke ekspozuar pjesët tërheqëse.

Kënga e fundit e Taynës “Qe Qe”, është pëlqyer nga fansat e këngëtares.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *